PONÚKAME NA PREDAJ NAOZAJ NÁDHERNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE MEDZI DVOMA POTOKMI.

Cena: 0,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 33301
  • Predaj: Rekreačný pozemok
  • Poznámka k cene: V NAŠEJ RK
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU-REALITY VÁM PONÚKA EXKLUZÍVNY POZEMOK V NÁDHERNOM PROSTREDÍ LIPTOVA - POD NÍZKYMI TATRAMI KATASTER DÚBRAVA. ___ Pozemok sa skladá z dvoch parciel: 3559m2 s dĺžkou 144m, šírkou miestami vyše 35m a 869m2 s dĺžkou 64m, šírkou 25m (v najširšom mieste). Predáva sa, ako celok (spolu). VIDEO--> https://youtu.be/B_eVVYSeu1Y <--VIDEO ___ V územnoplánovacej dokumentácii VÚC Žilina ide o "Rekreačný priestor vyžšieho významu". UPÍ upresníme pri osobnom stretnutí. ___ Pozemky sa nachádzajú v tichej časti prírody s priamym napojením na obecnú asfaltovú cestu, ktorá vedie do doliny. V budúcnosti vďaka svojej strategickej polohe môžu nabrať na hodnote po prepojení na Lyžiarske stredisko Jasná. ___ Sú rovinaté, umiestnené MEDZI DVOMA LESNÝMI POTOKMI, ktoré tečú popri hranici pozemku. Veľký pozemok (3559m2) je suchý s kamenným podložím. Menší pozemok (869m2) je zo severnej časti premáčaný a pretekajú ním menšie potoky, ktoré bude potrebné presmerovať. ___ Na predmetných pozemkoch je možné vybudovať športoviská, rekreačnú výstavbu chatovej oblasti, ktorá by bola vhodne začlenená do okolia. ___ Je potrebné vypracovať projekt vjazdu z cesty a to jednoduchým premostením. ___ IS: Verejný vodovod - (Pozdĺž pozemku vedie po celej dĺžke vodovod), elektrina- (neďaleko pozemku trafostanica + vyjadrenie SSE-D aj k odkúpeniu zariadenia). ___ -Ponúkame kompletný servis a služby spojené s predajom. -Najvýhodnejšie financovanie, právny servis, vinkuláciu, exekúcie, poradenstvo a iné výhody. *** OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578