!!! PONÚKNITE !!! SÚRNE HĽADÁM pre svojich klientov 3 izb. zrekonštruovaný byt v centre Lipt. Mikuláša alebo Nábrežie, Palúdzka...

Cena: 100 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 35304
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Poznámka k cene: a dohodou
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Súrne hľadám pre svojich klientov 3 izbový byt v širšom centre Liptovského Miluláša - Nábrežie, centrum, Palúdzka... Cena cca 100000€, 70-90m2, kompletne zrekonštruovaný, poprípade aj zariadený. !!! PROSÍM SÚRNE PONÚKNITE !!! Bližšie informácie volať, písať: 0905 960 358, balkova@tureality.sk

Maklér

Milota Balková

Email

balkova@tureality.sk

Kontakt

0905960358

Referencia na makléra

Alžbeta S.

“Touto cestou chceme poďakovať p. Balkovej za veľmi profesionálny, ľudsky prístup a skvelú komunikáciu. Vo veľa veciach nám poradila, vysvetlila ako postupovať, vďaka nej dnes mame vytúžene vlastné bývanie :) ak by sme v budúcnosti niečo kupovali/ predávali určite budeme kontaktovať p. Balkovú :)”

Majka

“Touto cestou sa chcem poďakovať za promptné vybavenie predaja nehnuteľnosti. Pani Balková vybavila všetko s maximálnou ochotou a v danom termíne. Odporúčam a ďakujem ešte raz.”

Z. Strapoňová

“Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Milote Balkovej za profesionálne sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Verím, že už čoskoro budeme mať našu novú nehnuteľnosť na liste vlastníctva :-). Zároveň sme si p. Balkovú vybrali aj na výhradný predaj našej nehnuteľnosti.”

Rastislav Kacian

“Chceli by sme poďakovať p. Balkovej za skutočne profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho pozemku v Liptovskom Mikuláši. Oceňujeme hlavne trpezlivosť, ochotu a komunikáciu. Všetko prebehlo presne podľa našich očakávaní. Môžeme len odporučiť.”

Oľga Holúbková

“Ďakujem pani Balkovej za profesionalitu, pružnosť a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.”

Ivana a Jarko

“Touto cestou by sme chceli poďakovať pani Balkovej z TU REALITY za profesionálny prístup a veľmi príjemnú komunikáciu. Všetko sa vybavilo ako sa malo a hlavne bez starostí nám prichystala a pripravila všetky potrebné náležitosti , ktoré sú spojené s kúpou bytu. Určite by sme pani Balkovú odporučili aj ostatným potencionálnym klientom, nakoľko sme s jej prácou boli veľmi spokojní a nemáme žiadne výhrady.”

Jozef Husarčík

“Chcel by som vyjadriť pochvalu p. Balkovej za skutočne profesionálnu prácu pri predaji RD. Konala rychlo, účelne a dotiahla všetky detaily do úspešného konca. Vrelo odporúčam využiť jej služby!”

Miroslav Novotný

“Ďakujem pani Balkovej za pomoc pri hľadaní nehnuteľnosti pre našu rodinu a následne za rýchle vybavenie všetkých formalít. Dnes sme už majiteľmi rodinného domu k spokojnosti celej rodiny. Ešte raz vrelá vďaka.”

Lusi Tran

“Chcela by som sa poďakovať pani Balkovej za odbornú pomoc, trpezlivosť, ochotu a hlavne za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Som max. spokojná a odporúčam.”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať pani Balkovej pri predaji nehnuteľnosti v Bodiciach. Oceňujem jej profesionálny prístup pri predaji. Príjemná milá pani ktorá sa rozumie svojej práci. Odporúčam. Ak by som v budúcnosti riešil bývanie určite ju oslovím.”

Lucia Schwartzova

“Ďakujeme p. Balkovej za predaj nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní s jej prístupom, s prácou a hlavne rýchlosťou. Nemáme žiadne výhrady. Môžeme len odporučiť. Schwartzova L.”

Milan Jančuška

“Touto cestou by som chcel poďakovať pani Balkovej za príkladný a profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Liptovskom Jáne. Spoluprácu s touto odborníčkou na reality vrelo odporúčam!”

Miroslava Machajová

“Touto cestou sa chceme poďakovať p.Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši .....maximálna spokojnosť ...odporúčam .. :)”

J. Filka

“Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny, príkladný a promptný prístup. Kedykoľvek bola ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo ju odporúčame každému kto kupuje/predáva nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujeme.”

Tuchovci

“Chceli by sme sa pekne poďakovať p. Balkovej za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe nasej nehnuteľnosti v Dúbrave. Vždy bola ochotná pomôcť a poradiť. Spoluprácu s pani Balkovou určite odporúčame.”

Dušan Debnar

“Chcel by som poďakovať pani Balkovej za profesionálny a zároveň priateľský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Velmi kladne hodnotím aj jej skúsenosti rady a ochotu pracovat. Veľmi pekne ďakujem.”

Franekovci

“Touto cestou ďakujeme pani Milote Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho rodičovského domu v Liptovskom Hrádku.”

Jana Dekrétová

“Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.”

Ivana Gubášová

“Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578