Prenájom, sklad o výmere 900 m2 alebo 1200 m2, Galanta

Cena: 4,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 35873
  • Prenájom: Priestor pre sklad
  • Celková podlah.plocha: 1200 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Rok výstavby: 2010
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na prenájom sklad v Galante, ul. Kpt. Nálepku. Na prenájom je sklad o výmere 900 m2 alebo 1200 m2 (záleží od požiadavky nového nájomcu). Priamo v budove sú sociálne priestory (wc, sprcha), menšie sklady a kancelárie. Vjazd pre vozidlá (aj nákladné) je zabezpečený bránami o výške cca 4,2 m. V prípade priestoru o výmere 1200 m2 sú k dispozícii tri brány, v prípade priestoru o výmere 900 m2 sú k dispozícii dve brány. Výška skladu na bokoch je cca 6 metrov, výška skladu sa smerom ku stredu zvyšuje. V prípade záujmu je možné prenajať aj plochu na parkovanie pred budovou. Sklad sa nachádza v časti, ktorá je nepretržite monitorovaná a strážená. Nový nájomca neplatí províziu realitnej kancelárie! Podrobné informácie na 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Karol Bohovič

Mgr. Karol Bohovič

Email

bohovic@tureality.sk

Kontakt

0908807791

Referencia na makléra

Filip Staňo

“Profesionálny a systematický prístup počas celého priebehu spolupráce. Pán Bohovič s nami iniciatívne komunikoval a odovzdával nám priebežné informácie, takže celý čas sme mali pocit, že o ponúkaní a predaji bytu máme prehľad. Za vyzdvihnutie stojí aj fakt, že sme nemali pocit, žeby v priebehu spolupráce na nás vyvíjal tlak (napr. na zníženie ceny nami ponúkanej nehnuteľnosti). Celú spoluprácu s nami dotiahol až do úspešného odovzdania predaného bytu. Ďakujeme”

Jozef Vince

“Aj napriek nášmu komplikovanému prípadu, trpezlivý, ústretový, ochotný pomôcť aj poradiť profesionálne aj ľudsky, a to, že sme opäť v kontakte ohľadne ďalšieho prípadu, hovorí samo za seba.”

Dominika Ivančíková

“Priateľský prístup,ochota pomôcť so všetkým čo nehnuteľnosť obnáša,my sme sa nemuseli starať o nič,p. Bohovič všetko vybavil,všetko obchodil.To všetko nájdete pod jednou strechou v TUReality a čo sa týka prístupu,jednoznačne odporúčam! Hlavne férový prístup čo sa nevidí u každého realitného makléra! Ďakujeme.”

Dominika Ivančíková

“Ďakujeme krásne za vybavenie, za ochotu, za spoluprácu s Vami. Fakt sme Vás zaradili na prvú priečku skúsenosťami s realiťákmi a tak Vás budeme iba odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578