DRAŽBA 3-IZBOVÉHO BYTU V LIPT. HRÁDKU

Cena: 41 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37185
  • Predaj: BYTY
Popis nehnuteľnostiTlačiť

PONÚKAME Trojizbový byt na ul. Pri úpuste v katastri obci Liptovská Porúbka, okres Liptovský Mikuláš, ktorý spravuje dražobník. ___1. kolo dražby sa koná 15.07.2020 14:30 v Hotely Jánošík, Jánošíkovo nábrežie 1., Lipt. Mikuláš. Najnižšie podanie: 41.900,-€ Min. prihodenie: 500,-€ Dražobná zábezpeka: 5.000,- ___Dátum obhliadky je 08.07.2020. 16:30 na mieste. Záujemcovia o vykonanie obhliadky sa prihlásia telefonicky najneskôr 24 hodín pred stanoveným termínom obhliadky na t. č.: 0905 501 679. Obhliadky je možné vykonať aj mimo termín stanovený v oznámení o dražbe po predchádzajúcej tel. dohode s maklérom na rovnakom tel. čísle. ___Dom je postavený na pásových základoch zo železobetónu s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Obvodový plášť je zhotovený z tehloblokov hr. 0,40 m. Stropy sú zhotovené panelové s rovným podhľadom. Strecha je sedlová s väznicovým krovom, strešná krytina je z pozinkovaného plechu. ___POPIS BYTU č. 14/ 3.p.: Jedná sa o trojizbový nachádzajúci sa v bytovom dome súpisné číslo 59 na ulici Pri úpuste v obci Liptovská Porúbka. Byt sa nachádza na 3. poschodí (IV. NP) - v podkroví na spoločnej poslednej podeste spolu ďalšími tromi bytmi. Číslo bytu je 14, je to trojizbový byt s kompletným hygienickým vybavením. Veľkosť bytu je daná celkovou podlahovou plochou 77,5m2, ku ktorej sa pripočítava i plocha špajze 5,02m2 na tom istom podlaží a plocha pivnice 1,55m2 v I. NP. ___Vstup do bytu je z podesty chodby do predsiene, odtiaľ je vstup do troch izieb, kúpeľne , WC a kuchyne. Byt bol v roku 2010 zrekonštruovaný, vrátane výmeny strešných okien, zateplenia strešnej konštrukcie, sadrokartónových podhľadov, kúpeľne , WC, boli urobené vnútorné stierky, obklady v kuchyni. • Kuchynská linka s nerezovým drezom dĺžky 2,40 m a elektrickým sporákom s odsávačom pár. • Bytové jadro je vymurované, • vnútorné povrchy všetkých miestností sú vápenné stierky. • Podlahy v izbe, kuchyni, chodbe sú z veľkoplošných laminátových parkiet, v kúpeľni a WC je podlaha z keramickej dlažby. • Okná sú EURO drevené strešné s izolačným dvojsklom vyklápacie. • Interiérové dvere fóliové plné resp. presklenné, vchodové protipožiarne doplnené bezpečnostným zámkom. • Elektroinštalácia v byte je svetelná s ističmi v byte a meraním v panely na chodbe pred bytom. • Vykurovanie objektu je z centrálnej kotolne umiestnenej v bytovom dome - prízemí, prístupné z exteriéru. V byte je ústredné teplovodné riešené liatinovými rebrovými radiátormi s TRV a meračmi spotreby tepla. Byt je napojený na rozvod teplej a studenej vody s meračmi spotreby teplej a studenej vody osadenými vo WC, napojený je na kanalizáciu, vybavený je svetelnou a motorickou elektroinštaláciou. Príprava teplej vody je riešená z centrálneho zdroja, rovnako ako vykurovanie. ___Obhliadky prosím hlásiť maklérovi: Kontakt: Robert Bella - na tel. čísle: 0905 501679, alebo e-mailom: bella@tureality.sk

Maklér

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578