EXKLUZÍVNE IBA V TUREALITY RD v pôvodnom stave so SLNEČNÝM POZEMKOM /1060m2/ V LIPTOVSKEJ OBCI - ĽUBEĽA

Cena: 49 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 37490
 • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
 • Samostatný prístup: Áno
 • Vodovodná prípojka: na pozemku
 • Plynová prípojka: nie je
 • Kanalizačná prípojka: nie je
 • Vymedzenie v teréne: oplotenie
 • Počet častí pozemku: 1
 • Výmera pozemku celkom: 1060 m2
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj krásny slnečný, rovinatý pozemok /1060m2/ na ktorom sa nachádza čiastočne podpivničený rodinný dom v malebnej liptovskej obci - ĽUBEĽA. __________ Dom bol postavený v roku 1958 a je určený na kompletnú rekonštrukciu - podľa predstáv nového majiteľa môže byť zrealizovaná nová prístavba alebo nadstavba domu, poprípade aj demolácia a výstavba úplne novej nehnuteľnosti podľa Vašich predstáv. K domu prislúcha menšia drevená hospodárska budova. Doménou celej nehnuteľnosti je veľký, slnečný, rovinatý pozemok, ktorý leží v tichej lokalite obce a je celý oplotený pletivom. ___________V blízkosti tejto lokality je rekreačné stredisko – Aquapark Tatralandia, aquapark Gino Paradise Bešeňová, priehrada Liptovská Mara, vyhľadávané kúpele Lúčky, výborná dostupnosť je k lyž.stredisku Jasná Nízke Tatry, veľa turistických chodníkov v prekrásnej Kľačianskej a Dúbravskej doline, cyklotrasy a mnoho ďalších športových aktivít. ____________ Vzdialenosť do LM je 14km. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, vinkulácia a možnosť vybavenia financovania. ____________BLIŽŠIE INFORMÁCIE a záujem o nezáväznú obhliadku tejto nehnuteľnosti poprosím kontaktovať: 0905 960 358 alebo balkova@tureality.sk

Maklér
Milota Balková

Milota Balková

Email

balkova@tureality.sk

Kontakt

0905960358

Referencia na makléra

Adrian Dratva

“Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote.”

Miroslava a Roman Pustajovci

“Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny,ľudský a spoľahlivý prístup pri predaji a kúpe našich nehnuteľností. S jej prácou a prístupom sme boli veľmi spokojní. Pomáhala nám pri predaji dvoch nehnuteľností a kúpe rodinného domu. Vrelo ju každému odporúčame.”

Michal R.

“Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. So službami pani Balkovej sme boli spokojní.”

Katarína Mojžišová

“Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo, profesionálne a bez problémov.”

Ladislav a Ján Hričák

“Ďakujeme p. M. Balkovej za profesionálny, ľudský a trpezlivý prístup pri predaji našej nehnuteľnosti .”

Michaela Čániová

“Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja domu. My ako kupujúci sme veľmi spokojní s rýchlym a serióznym obchodom. Určite odporúčame. Ďakujeme.”

GALYASOVCI

“CHCELI BY SME VÁM POĎAKOVAŤ ZA VÁŠ ČAS PANI BALKOVÁ, AJ ZA PROFESIONÁLNY PRÍSTUP. BOLI SME S VAMI VEĽMI SPOKOJNÍ A EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEME.”

Slodki

“S predajom s pomocou pani Balkovej sme boli spokojní, nemáme žiadne výhrady, môžeme ju len odporúčať.”

Martina Feketová a Lukáš Fekete

“Dobrý deň, formou tejto recenzie by som chcela za našu rodinu poďakovať pani Balkovej za jej skvelý prístup, pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Počas tohto procesu sme sa stretli s viacerými komplikáciami. Všetko sme vedeli vyriešiť pomocou rád a skúseností pani Balkovej. Venovala nám viac než veľa času a to si veľmi ceníme. S jej službami sme nadmieru spokojní. V budúcnosti máme v pláne riešiť ešte nehnuteľnosť v okrese LM a určite to budeme riešiť práve s pani Balkovou. Ešte raz veľká vďaka za pracovné nasadenie, profesionalitu a ľudskosť.”

Daniela Mikusiakova

“Veľmi pekne ďakujem za ľudský prístup a profi prácu.”

Alžbeta S.

“Touto cestou chceme poďakovať p. Balkovej za veľmi profesionálny, ľudsky prístup a skvelú komunikáciu. Vo veľa veciach nám poradila, vysvetlila ako postupovať, vďaka nej dnes mame vytúžene vlastné bývanie :) ak by sme v budúcnosti niečo kupovali/ predávali určite budeme kontaktovať p. Balkovú :)”

Majka

“Touto cestou sa chcem poďakovať za promptné vybavenie predaja nehnuteľnosti. Pani Balková vybavila všetko s maximálnou ochotou a v danom termíne. Odporúčam a ďakujem ešte raz.”

Z. Strapoňová

“Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Milote Balkovej za profesionálne sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Verím, že už čoskoro budeme mať našu novú nehnuteľnosť na liste vlastníctva :-). Zároveň sme si p. Balkovú vybrali aj na výhradný predaj našej nehnuteľnosti.”

Rastislav Kacian

“Chceli by sme poďakovať p. Balkovej za skutočne profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho pozemku v Liptovskom Mikuláši. Oceňujeme hlavne trpezlivosť, ochotu a komunikáciu. Všetko prebehlo presne podľa našich očakávaní. Môžeme len odporučiť.”

Ivana a Jarko

“Touto cestou by sme chceli poďakovať pani Balkovej z TU REALITY za profesionálny prístup a veľmi príjemnú komunikáciu. Všetko sa vybavilo ako sa malo a hlavne bez starostí nám prichystala a pripravila všetky potrebné náležitosti , ktoré sú spojené s kúpou bytu. Určite by sme pani Balkovú odporučili aj ostatným potencionálnym klientom, nakoľko sme s jej prácou boli veľmi spokojní a nemáme žiadne výhrady.”

Jozef Husarčík

“Chcel by som vyjadriť pochvalu p. Balkovej za skutočne profesionálnu prácu pri predaji RD. Konala rychlo, účelne a dotiahla všetky detaily do úspešného konca. Vrelo odporúčam využiť jej služby!”

Miroslav Novotný

“Ďakujem pani Balkovej za pomoc pri hľadaní nehnuteľnosti pre našu rodinu a následne za rýchle vybavenie všetkých formalít. Dnes sme už majiteľmi rodinného domu k spokojnosti celej rodiny. Ešte raz vrelá vďaka.”

Lusi Tran

“Chcela by som sa poďakovať pani Balkovej za odbornú pomoc, trpezlivosť, ochotu a hlavne za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Som max. spokojná a odporúčam.”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať pani Balkovej pri predaji nehnuteľnosti v Bodiciach. Oceňujem jej profesionálny prístup pri predaji. Príjemná milá pani ktorá sa rozumie svojej práci. Odporúčam. Ak by som v budúcnosti riešil bývanie určite ju oslovím.”

Lucia Schwartzova

“Ďakujeme p. Balkovej za predaj nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní s jej prístupom, s prácou a hlavne rýchlosťou. Nemáme žiadne výhrady. Môžeme len odporučiť. Schwartzova L.”

Milan Jančuška

“Touto cestou by som chcel poďakovať pani Balkovej za príkladný a profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Liptovskom Jáne. Spoluprácu s touto odborníčkou na reality vrelo odporúčam!”

Miroslava Machajová

“Touto cestou sa chceme poďakovať p.Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši .....maximálna spokojnosť ...odporúčam .. :)”

J. Filka

“Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny, príkladný a promptný prístup. Kedykoľvek bola ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo ju odporúčame každému kto kupuje/predáva nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujeme.”

Tuchovci

“Chceli by sme sa pekne poďakovať p. Balkovej za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe nasej nehnuteľnosti v Dúbrave. Vždy bola ochotná pomôcť a poradiť. Spoluprácu s pani Balkovou určite odporúčame.”

Dušan Debnar

“Chcel by som poďakovať pani Balkovej za profesionálny a zároveň priateľský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Velmi kladne hodnotím aj jej skúsenosti rady a ochotu pracovat. Veľmi pekne ďakujem.”

Franekovci

“Touto cestou ďakujeme pani Milote Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho rodičovského domu v Liptovskom Hrádku.”

Jana Dekrétová

“Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.”

Ivana Gubášová

“Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578