Dve menšie chatky, vyhľadávaná lokalita, Buková - oblasť Sokolské chaty

Cena: 27 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37650
  • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Príjazd: spevnená cesta
  • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
  • Zdroj tepla: uhlie alebo drevo
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Možnosti využitia: rodinná rekreácia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj dve chatky na Bukovej v chatárskej oblasti Sokolské chaty. Chaty sú v pôvodnom, no zachovalom stave. WC je suché a nachádza sa vonku. Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrina, okolité chaty majú studne a žumpy. Kúrenie zabezpečujú kachle na pevné palivo. Parkovanie je bezproblémové pri chatkách. Chatky sú v osobnom vlastníctve, pozemok pod chatami nie je predmetom predaja. Chaty sa nachádzajú v pohorí Malé Karpaty vo vyhľadávanej chatovej oblasti. V okolí je dostatok možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a na oddych a relax. V blízkosti sú vrchy Záruby a Havranica, Smolenický zámok, vodné nádrže (Buková, Boleráz, Horné Orešany), zrúcaniny hradov a zámkov (Korlátka, Katarínka...), Jaskyňa Driny a mnohé iné vyhľadávané turistické atrakcie. Okolité obce (Smolenice, Boleráz) majú výbornú občiansku vybavenosť. Bližšie informácie na: 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Karol Bohovič

Mgr. Karol Bohovič

Email

bohovic@tureality.sk

Kontakt

0908807791

Referencia na makléra

Filip Staňo

“Profesionálny a systematický prístup počas celého priebehu spolupráce. Pán Bohovič s nami iniciatívne komunikoval a odovzdával nám priebežné informácie, takže celý čas sme mali pocit, že o ponúkaní a predaji bytu máme prehľad. Za vyzdvihnutie stojí aj fakt, že sme nemali pocit, žeby v priebehu spolupráce na nás vyvíjal tlak (napr. na zníženie ceny nami ponúkanej nehnuteľnosti). Celú spoluprácu s nami dotiahol až do úspešného odovzdania predaného bytu. Ďakujeme”

Jozef Vince

“Aj napriek nášmu komplikovanému prípadu, trpezlivý, ústretový, ochotný pomôcť aj poradiť profesionálne aj ľudsky, a to, že sme opäť v kontakte ohľadne ďalšieho prípadu, hovorí samo za seba.”

Dominika Ivančíková

“Priateľský prístup,ochota pomôcť so všetkým čo nehnuteľnosť obnáša,my sme sa nemuseli starať o nič,p. Bohovič všetko vybavil,všetko obchodil.To všetko nájdete pod jednou strechou v TUReality a čo sa týka prístupu,jednoznačne odporúčam! Hlavne férový prístup čo sa nevidí u každého realitného makléra! Ďakujeme.”

Dominika Ivančíková

“Ďakujeme krásne za vybavenie, za ochotu, za spoluprácu s Vami. Fakt sme Vás zaradili na prvú priečku skúsenosťami s realiťákmi a tak Vás budeme iba odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578